Joico Styler keratynowa prostownica do włosów

Keratynowa prostownica do włosów Joico Styler jest produktem o wysokiej jakości. Korzystanie z jej możliwości pozwoli Ci na uzyskanie efektów jak po wizycie u specjalisty. Efekt prostowania włosów specjalistyczną prostownicą różni się od rezultatów uzyskanych podstawowymi narzędziami do stylizacji włosów. W odróżnieniu od tych drugich, uzyskany efekt modelowania fryzury utrzymuje się na dłużej. Nie musisz się też martwić negatywnym wpływem na strukturę włosa - stylizacja chroni pasma, wspierając tym samym ich regenerację.
Joico prostownica keratynowa

Prostownica z pojemnikiem na keratynę Joico Styler

Prostownica Joico Styler wyposażona w pojemnik na keratynę pozwala zachować zdrowy i naturalny wygląd włosa. Jeśli masz dość zniszczonych pasm, które nie chcą z Tobą współpracować, to sięgnięcie po Joico Styler może okazać się znakomitym rozwiązaniem. Obecność kreatyny podczas zabiegu modelowania wspomaga regenerację włosa i pomaga utrzymać zniewalający efekt stylizacji na dłużej. Wysoka jakość produktu pozwoli Ci poczuć się jak w profesjonalnym salonie fryzjerskim.

Prostownica do prostowania keratynowego Joico - zasada działania

Prostownica Joico Styler jest wyposażona w dedykowany zbiornik Joico VapourFuel, w którym znajduje się specjalistyczna substancja. Płyn keratynowy K-Pak RencostRx VapourFuel pod wpływem wysokiej temperatury zamienia się w parę. Specjalne mikrokanaliki uwalniają keratynową parę Quadramine Complex. Umieszczając pasmo włosów pomiędzy płytami, nie tylko je wyprostujemy, ale przede wszystkim damy im szansę na odbudowę, wykorzystując cenne składniki głęboko wnikające w strukturę włosa.

Prostownica do keratynowego prostowania włosów Joico Styler - efekty

Efekty korzystania z prostownicy Joico Styler są zauważalne już od pierwszego przeciągnięcia - włosy stają się gładkie, odżywione i pełne blasku. Ceramiczne płytki pozwalają doświadczyć wysokiego komfortu użytkowania. Temperatura, jaką możesz ustawić, zawiera się w przedziale od 150 do 210 stopni Celsjusza. Gotowa do użytku jest już po 8 sekundach! Pokryta koreańskim olejem ceramicznym nanodiamentowa powłoka pozytywnie wpływa na sprawność przesuwania się pasm, zapewniając tym samym odpowiednią ochronę termiczną.

Prostownica do keratynowego prostowania włosów Joico Styler - cena

Cena keratynowej prostownicy Joico Styler jest atrakcyjna. To produkt wysokiej jakości o profesjonalnym zastosowaniu. Można jej użyć zarówno do wyprostowania, jak i uzyskania skrętu włosów. Oprócz tego zawiera szereg receptur i właściwości, dzięki którym Twoje pasma będą zdrowe i lśniące. W zestawie z prostownicą, oprócz płynu keratynowego VaporFuel i zapasowego pojemnika, dołączone jest także etui i rękawiczka zapobiegająca oparzeniom. Prostownica ta jest objęta dwuletnią gwarancją producenta.

Prostownica do keratynowego prostowania włosów Joico Styler - sklep

Sklep internetowy tylkowlosy.pl to miejsce zaopatrzone w profesjonalne produkty i specjalistyczne sprzęty do każdego typu włosów. Oferuje produkty wiodących marek, takich jak: Joico, SexyHair czy Lanza. Znajdziesz produkty zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, dotyczące stylizacji oraz pielęgnacji dla włosów każdego rodzaju. Opinie dotychczasowych klientów są bardzo pozytywne. Potwierdza to jakość świadczonych usług. Czeka na Ciebie szereg specjalistów - w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości można się skontaktować z pracownikami.